Trojky vidle novinky
TV TV TV TV TV TV TV TV

6. červen 2011
Tři čerstvé vpichy v zádech pana Zuckerberga

30. květen 2011
Dopisy od fanynek...:
Ze záplavy vzkazů od našich fanynek typu:
"I love you Masoš" vybíráme jeden, který není o Masošovi a který jsme navíc opravdu dostali: "Hoj Vidle,...byla jsem v Šumvaldu...což je možná malá obec za Uničovem, ale není to rozhodně žádná díra. Dostala jsem se tam ke sklízení sena a jako pracovní nástroj jsem vyfasovala vidle. Automaticky jsem konstatovala "Trojky vidle"... Místní borci (bývalí skauti)...na to..."Vidělas to? To je dost dobrej film...taková prdel o skautském oddílu..." ...Vtipné...byli z toho fakt nadšení...sem si řílala, žě vás to potěší,"
Jana 16.
Potěšilo moc. Dík Jani. Zdravíme do toho... do Šumvaldu!


18. února 2011
Úspěch! Z Kladenské klapky nám na mail odpověděli!! A to, že Zajíček neprošel do hlavní soutěže může mrzet hlavně kladeňáky, kterým by výchovná lekce Pásovým oparem určitě prospěla.

24. ledna 2011
Poslali jsme Zajíčkovi přihlášku na festival Kladenská klapka 2011. Vypadá to na větší akci s kvalitním zastoupením. Veliký filmařský úspěch bude už jenom to, jestli nám odpoví na náš e-mail :)

29. listopadu 2010
Máme natočeno. Asi tak 99% materiálu. Sami nevíme co máme čekat, tak že vy už vůbec. Děkujeme všem, co se zapojili.

18.listopadu 2010
Chvilku byl klid, ale nic netrvá věčně, Začínáme natáčet další (jistě dostmožná dobrý) film. Nasaďte si rukavice a prýžové omrzliny, jak se tak dívám na předpověď počasí, exteriéry budou bolet...

18. října 2010
Trojky vidle Zajíček si vyseděl další vajíčko! 1.Místo za NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM v konkurenci jubilejního desátého ročníku prestižního amatérského filmového festivalu Žďárský trpaslík. Děkujeme. Je to dobrej Zajíček.

2.září 2010
Trojky vidle V Majetíně paráda. Výborné a vypogované publikum namlsané předcházejícím hudebním vystoupením se bavilo a i následující rekakce fanoušků byly pouze kladné a povzbudivé. Díky moc všem za dávku pozitivní energie.

25.srpna 2010
Promítání v Majetíně tuto sobotu je zase o 5 procent pravděpodobnější. Děláme pro své fanoušky co můžeme.
18.srpna 2010
Pozor, pozor, na 93% bude další live promítání Zajíčka a tentokrát na punkovém minifestivalu, který se rozpoguje v sobotu 28.8 v Majetíně na koupališti. Přesný čas promítání ještě nevíme, ale za světla to pravděpodobně nebude.
30.července 2010
Dík za ohlasy a že soutěžíte. A pozor! Příští týden proběhne slosování a přibude další napínavá soutěž od Zapletala!
26.června 2010
Premiéra super, 35 diváků všem děkujeme...záznam zveřejníme
24.června 2010
Nový filmový zářez se rýsuje. "Zajíček je kanón a má pásový opar" bude mít premiéru v sobotu 26.6.2010 u Tršické přehrady. A brzo bude i tady...
14.června 2009
Nové stránky trojek vidlí