Trojky vidle ke stropu
TV TV TV TV TV TV TV TV

Trojky vidle ke stropu


Uvnitř podivné kopule, kterou si člověk dokáže jednoduše udělat z pár klacku jak tatar, může jeden snadno schytat nejeden libový šlehanec lipovou ratolestí do obličeje. Příběh filmu by se mohl dotknout samotného Gró, kdyby nebylo v té prazvláštní stavbě zhasnuto a Junácký oddíl Trojky vidle zoufale podvybavený kapesními svítilnami nenechával přivyknout své oči tmě až přílíš dlouho...
Snímek trvá 12 minut, ale nemyslete si. Nemyslím si, že by s ním měla tato anotace mnoho společného.


Trojky vidle jsou oblíbený nekonečný seriál (4 díly a konec nikde), ověnčený slávou, úspěchy, popularitou, zděšením a nadšením.
Trojky vidle Trojky vidle jsou také názvem fiktivního hardcore junáckého oddílu, jehož úžásná dobrodružství nahrávají tajně ti, kteří nechodí už dva roky na schůzky (Ipa, Kolík, Buzola, Ananas a ten s tím rozmatlaným jménem (Ipa sice jednou přišel, ale stejně natáčel)) poschovávaní za rozličnými předměty (ve skříni, v křoví, v kanále) na své amatérské kamery.

Příběhy, které můžete sledovat přímo na těchto stránkách, vypravují o tom, jaká je Tesil vypočítavá svině, jak je Dušanovy všechno šumák, jak je Masoš nadšenej skautík a Jeseter (ehm teda vlastně Delfín) je ten správňák...

Užijte si všechny díly až do konce a pak si o tom napíšte do svých deníků nebo nám můžete počmrkat fórum. Ještě jednou NAZDAR!