Vidle mají rády skaut
TV TV TV TV TV TV TV TV

Vidle mají rády skautNásledující filmové dílo je naprosto smyšlené, parodické, komediální, má pramálo společného s realitou a autoři se omlouvají všem, kteří by se jím cítili poškozeni. Pokud si z někoho děláme legraci, tak jsme to (v rámci osmého zákona "Junák je veselé mysli" ) hlavně my sami. Postavy se klidně mohli (a raději asi i měli) jmenovat třeba...Kornout, Čumáj, Líjáč a Šipky a příběh by fungoval stejně. Autoři byli sami mnoho let aktivními junáky a právě nádherné zážitky a ten úžasný dar býti vychováváni kreativně a v souladu s přírodou se staly uměleckým podhoubím, bez kterého by možná naše filmy, hudba, obrazy, poezie a taneční výstupy nikdy nevznikly. Vzpomínáme v tom nejlepším na všechny oddíly kterými jsme prošli. Děkujeme.


Tenhle film, stejně jako všechny naše filmy je hlavně o nás, o přátelství, o odvaze, o tajemství, o fantazii, o radosti a o dětsví. Je to příběh o vlaku, ze kterého nelze vyskočit, ne proto že by jel pod úrovní terénu a dveře nešli otevřít, ale protože by ste si v něm mohli zapomenout somradlo se svačinou.

Nekompromisní odpověď na hit kultovní punkové kapely Session, recept na věčné trenýrky nebo příběh o nás, o dětství a o přátelství. Natočili jsme tam toho hodně.


Je to psycho?