Vidle mají rády skaut
TV TV TV TV TV TV TV TV

Vidle mají rády skaut


Nekompromisní odpověď na hit kultovní punkové kapely Session a recept na věčné trenýrky. Muzikál o přátelství, porozumění, o nás, o dětství, o dobru, o dobře nabroušené pile, kterou nejspíš někdo ukradl a také o tom, kolik by se dalo udělat práce, kdy by se u toho moc nekecalo.


Trojky vidle jsou oblíbený nekonečný seriál (4 díly a konec nikde), ověnčený slávou, úspěchy, popularitou, zděšením a nadšením.
Trojky vidle Trojky vidle jsou také názvem fiktivního hardcore junáckého oddílu, jehož úžásná dobrodružství nahrávají tajně ti, kteří nechodí už dva roky na schůzky (Ipa, Kolík, Buzola, Ananas a ten s tím rozmatlaným jménem (Ipa sice jednou přišel, ale stejně natáčel)) poschovávaní za rozličnými předměty (ve skříni, v křoví, v kanále) na své amatérské kamery.

Příběhy, které můžete sledovat přímo na těchto stránkách, vypravují o tom, jaká je Tesil vypočítavá svině, jak je Dušanovy všechno šumák, jak je Masoš nadšenej skautík a Jeseter (ehm teda vlastně Delfín) je ten správňák...

Užijte si všechny díly až do konce a pak si o tom napíšte do svých deníků nebo nám můžete počmrkat fórum. Ještě jednou NAZDAR!