Trojky vidle - Poguj jako Foglar
TV TV TV TV TV TV TV TV

Poguj jako Foglar


Junáckému vůdci mohou ze zapeklité situace (akční drama ne nepodobné nesnázím) pomoci pouze chlapci z jeho oddílu, které vypiplal z ničeho a předal jim mnoho ze svých zkušeností právě pro tuto příležitost. Na to jak je připravil se jich za malou chvíli zeptá sám les a netřeba dodávat, že odpověd z nich poleze jako z chlupaté deky.

Film ve kterém se punkáči a členové skautské organizace naučí vzájemnému respektu, ale nikdo to moc nepřizná.

POGUJ JAKO FOGLAR je dobrodružné akčně poučné dílo, které obsahuje hutnou zápletku a stojí 100%tně za tu půl hodinu času co trvá.


Trojky vidle jsou oblíbený nekonečný seriál (4 díly a konec nikde), ověnčený slávou, úspěchy, popularitou, zděšením a nadšením.
Trojky vidle Trojky vidle jsou také názvem fiktivního hardcore junáckého oddílu, jehož úžásná dobrodružství nahrávají tajně ti, kteří nechodí už dva roky na schůzky (Ipa, Kolík, Buzola, Ananas a ten s tím rozmatlaným jménem (Ipa sice jednou přišel, ale stejně natáčel)) poschovávaní za rozličnými předměty (ve skříni, v křoví, v kanále) na své amatérské kamery.

Příběhy, které můžete sledovat přímo na těchto stránkách, vypravují o tom, jaká je Tesil vypočítavá svině, jak je Dušanovy všechno šumák, jak je Masoš nadšenej skautík a Jeseter (ehm teda vlastně Delfín) je ten správňák...

Užijte si všechny díly až do konce a pak si o tom napíšte do svých deníků nebo nám můžete počmrkat fórum. Ještě jednou NAZDAR!