Trojky vidle - Pomáhají s uhlím úvod
TV TV TV TV TV TV TV TV

Trojky vidle pomáhají s uhlím


Ironický průřez možná poslední schůzkou fiktivního junáckého oddílu.
Za dveřmi dětské reality her číhá na chlapce nebezpečí, které je může připravit i o víc, než jen o body za docházku.


Český film o pomáhání s uhlím, cílené likvidaci a posouvání hranic uvnitř lidské bytosti nejen pomocí trpělivosti, pevné vůle, tréninku, čistého srdce, odvahy, sebekontroly, vzájemného respektu, bratrství, přátelství a kamarádství, ale i chytré taktiky.

V roli Dušana exceluje Jaroslav Fojtík v životní formě. Dále hrají Jiří Urban, Honza Princ, Dana Čapková, František Macek, Zdeněk Popelka a Vrbka.

Doporučená přístupnost: 3 - 5 metrů od obrazovky.
Režie: H.Princ-J.Urban
Délka filmu: 21 minut 50 vteřin


Trojky vidle jsou oblíbený nekonečný seriál (4 díly a konec nikde), ověnčený slávou, úspěchy, popularitou, zděšením a nadšením.
Trojky vidle Trojky vidle jsou také názvem fiktivního hardcore junáckého oddílu, jehož úžásná dobrodružství nahrávají tajně ti, kteří nechodí už dva roky na schůzky (Ipa, Kolík, Buzola, Ananas a ten s tím rozmatlaným jménem (Ipa sice jednou přišel, ale stejně natáčel)) poschovávaní za rozličnými předměty (ve skříni, v křoví, v kanále) na své amatérské kamery.

Příběhy, které můžete sledovat přímo na těchto stránkách, vypravují o tom, jaká je Tesil vypočítavá svině, jak je Dušanovy všechno šumák, jak je Masoš nadšenej skautík a Jeseter (ehm teda vlastně Delfín) je ten správňák...

Užijte si všechny díly až do konce a pak si o tom napíšte do svých deníků nebo nám můžete počmrkat fórum. Ještě jednou NAZDAR!